To pasja, nie tylko praca!

W naszej ofercie znajdą Państwo okablowanie sieciowe, akcesoria sieciowe, narzędzia do montażu, szafy teleinformatyczne, kable i skrętki oraz wiele innych artykułów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania sieci informatycznej.

ROMI Sp. z o. o. należy do najbardziej wyspecjalizowanych dystrybutorów IT w Polsce. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, natomiast oddziały handlowe zlokalizowane są w Krakowie, Lublinie i Wrocławiu. Od początku działalności realizujemy model dystrybucji z wartością dodaną, której głównymi filarami są wiedza, wsparcie techniczne oraz realizacja projektów. Przemyślany dobór partnerów, dostawców oraz produktów pozwala nam od lat realizować założenie dystrybutora, który nie tylko dostarcza towar, ale również dzieli się wiedzą. Wąska specjalizacja wraz z bardzo szerokim asortymentem dostępnych artykułów (ponad 100 000 produktów na magazynie) pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania.

Magazyn centralny zaopatrzony jest w ponad 60 000 części  elektrycznych, 300 modeli szaf teleinformatycznych i serwerowych, UPS-y 1-fazowe i 3-fazowe oraz ponad 10 000 akcesoriów 19”, stanowiących jedynie część naszego asortymentu.   Stała dostępność produktów pozwala nam na bardzo szybką dostawę i sprawną realizację zadań stawianych przez Klientów, co niewątpliwie jest naszą ogromną zaletą i stawia nas o krok przed konkurencją.

Rozwiązania szyte na miarę to nasza specjalność.W trakcie projektów, realizowanych zarówno charakterze podwykonawcy  jak i samodzielnie, opieramy się na długoletnim doświadczeniu naszych pracowników oraz partnerów krajowych i zagranicznych. Bogate doświadczenie umożliwia nam kompleksowe wdrażanie rozwiązań energetycznych oraz infrastruktury pasywnej,  co daje możliwość  dostarczania kompletnych rozwiązań data center gotowych do zagospodarowania, a nasz wysoko wykwalifikowany Dział Serwisu pomoże Państwu w bezproblemowej instalacji zakupionych urządzeń oraz ich serwisie i eksploatacji.